oczyszczanie wodorowe sprzęt

Oczyszczanie wodorowe – sprzęt od polskiego producenta

Zabiegi z wykorzystaniem wodoru zyskują ostatnio na popularności. Ich zadaniem jest przede wszystkim odmładzanie skóry. Peeling wodorowy urządzenie jest popularne zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn niezależnie od wieku. Nadaje on cerze blasku i sprawia, że wyglądamy młodziej. Kto i dlaczego powinien zdecydować się na ten zabieg? Przyjrzyjmy się temu tematowi.

Oczyszczanie wodorowe – urządzenie i zabieg?

Oczyszczanie wodorowe urządzenia wykorzystują jako środek czynny wodór, który jest wtłaczany w głąb skóry za pomocą specjalnie zaprojektowanej dyszy. Zabieg ten jest nieinwazyjny oraz całkowicie bezbolesny. Czas jego trwania jest natomiast ustalany indywidualnie, zgodnie z potrzebami pacjenta i oceną kosmetologa.

Peeling wodorowy zazwyczaj zakończony jest zabiegiem liftingu wykonywanego za pomocą fal radiowych, co niesie ze sobą dodatkowy efekt odmładzający, związany głównie z obkurczaniem się włókien kolagenowych.

Peeling wodorowy jest zabiegiem kilkuetapowym. A jego cena zależy m.in. do preparatów jakie zostaną użyte podczas zabiegu. Zazwyczaj w przypadku tego zabiegu musimy się liczyć z wydatkiem rzędu 300-350 zł. Dużą zaletą jest jest całkowita bezinwazyjność oraz bezbolesność. Dzięki czemu będzie on komfortowy nawet dla osób o niskim progu bólu.

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu peelingu wodorowego

Peeling wodorowy polecany jest właściwie każdemu, bez ograniczeń wekowych czy związanych z płcią. Generalnie świetnie sprawdzi się w walce ze wszelkimi zanieczyszczeniami, związanymi chociażby z życiem w dużym mieście. Jest to skuteczna pomoc i rozwiązanie chociażby, gdy cera staje się szara, pozbawiona blasku i zmęczona.

Oczyszczanie wodorowe wspomoże również odwodnioną cerę, wymagającą nawilżenia, ale nie tylko. Stanowi bowiem doskonałe rozwiązanie także dla cery tłustej czy normalnej. Jeśli chodzi o przeciwwskazania do zabiegu, to nie powinien być wykonywany u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Zabieg ten nie jest polecany także u osób cierpiących na cukrzycę, opryszczkę, padaczkę czy nowotwory. Przeciwwskazaniem dla peelingu wodorowego będzie także alergia.

Oczyszczanie wodorowe – sprzęt od polskiego producenta znajdziesz tu: https://medikapoland.pl/pl/25-peeling-wodorowy-sprzet