usuwanie przebarwień

Usuwanie przebarwień – gdzie w mieście Kraków?

Przebarwienia na skórze są obecne w życiu każdego z nas. Jesteśmy w stanie je tuszować, ale na dłuższą metę jest to kłopotliwe i nieefektywne. Wobec tych realiów na pomoc przychodzi usuwanie przebarwień laserem Er:Yug. Działanie promieni laserowych znajdzie wiele zastosowań. Możemy zadbać o wygładzenie zmarszczek, dzięki czemu zaznamy skutecznej metody fotoodmładzania.

Terapia skuteczna jest także w kuracji blizn po wypryskach na skórze, usuwaniu rozstępów oraz poprawie gęstości i sprężystości skóry. Dzięki temu z wszechstronności terapii laserowej korzystają osoby nastoletnie oraz w wieku średnim. Zabiegi wykazują istotne wsparcie w zakresie modelowania zanikowych blizn chirurgicznych, powypadkowych i pooparzeniowych. Zamykanie rozszerzonych porów także okazuje się diametralnie skuteczniejsze przy zastosowaniu terapii laserowej.

Przebieg zabiegu usuwania przebarwień

Wszystko zaczyna się od konsultacji ze specjalistą. Stawiamy na skuteczny wywiad, który jest podstawą w działaniu medycznym. Należy wziąć pod uwagę wszelkie przeciwwskazania oraz aktualny stan zdrowia pacjenta. Nasza klinika zatrudnia profesjonalistów, którzy dokonując analizy są w stanie precyzyjnie określić możliwości terapii u konkretnego pacjenta.

Zabieg odbywa się po zastosowaniu znieczulenia miejscowego poprzez nałożenie kremu znieczulającego na oczyszczoną skórę. Po upływie 30 minut lekarz przechodzi do pracy laserowej. Bezpośrednio po nim skóra jest podatna na zaczerwienienia i opuchnięcia przy towarzyszącym uczuciu pieczenia. Jest to naturalna reakcja organizmu. Objawy dermatologiczne utrzymują się średnio od 3 do 5 dni po czym ustępują. Należy wziąć pod uwagę możliwość łuszczenia się i brązowienia naskórka, które trwa około tygodnia i również ustępuje.

Laserowe usuwanie przebarwień – przeciwwskazania

Kobiety ciężarne oraz karmiące piersią znajdują się w grupie osób niekwalifikujących się do zabiegu. Szczególną uwagę należy przywiązać do stanu dermatologicznego obszaru poddawanego zabiegowi oraz ogólnego stanu skóry na ciele. Wykluczające będą wszelkie infekcje miejsca zabiegu, aktywna opalenizna, rybia łuska, bielactwo, padaczka. Dodatkowo do zabiegu nie kwalifikują się pacjenci z rozrusznikiem serca, zaburzeniem krzepnięcia krwi oraz osoby stosujące zioła światłouczulające.

Więcej szczegółów zabiegu usuwanie przebarwień Kraków: https://leaclinic.pl/usuwanie-przebarwien-krakow/