wielorazowe wkładki laktacyjne

Wkładki laktacyjne wielokrotnego użytku dla kobiet

Każda kobieta, która karmi dziecko potrzebuje wkładki laktacyjne. Bardzo często jedynym sposobem na to, aby nie zobaczyć plam na bluzce jest włożenie pod biustonosz wkładek lateksowych. Będą one w stanie wchłonąć wylewające się z piersi mleko. Wkładki laktacyjne wielorazowe zapewnią komfort mamie i sprawią, że na jej bluzce nie będą widoczne żadne nieestetyczne ślady.

Dlaczego wybrać wkładki laktacyjne wielorazowe?

Kobiety karmiące dobrze znają to uczucie, kiedy w czasie karmienia z drugiej piersi wycieka mleko. Na pewno nie należy to do najprzyjemniejszych momentów. Niekontrolowane wycieki mleka zdarzają się także w zupełnie niespodziewanych sytuacjach, na przykład, kiedy pomyślimy o dziecku, gdy zbliża się pora karmienia. Dlatego też na pewno warto w odpowiedni sposób zabezpieczyć się przed takimi sytuacjami.

Inne funkcje wkładek

Na pewno dzięki temu można będzie cieszyć się z tego, że w pewnym sensie uda się zapanować nad piersiami i wylewającym się z nich mlekiem. Innym zadaniem wkładek laktacyjnych jest ochrona karmiących piersi przed nadmiernym ciepłem lub zimnem. Spowodują one, że łagodzenie podrażnień brodawek będzie dużo prostsze. Trzeba mieć świadomość, że odpowiednia ochrona przed namnażającymi się bakteriami w okolicach piersi w momencie karmienia dziecka jest niezwykle istotna. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać odpowiednie wkładki, które zapewnią komfort, będą delikatne dla skóry i przede wszystkim będą dobrze chłonąć wyciekające mleko. Na pewno, jeżeli zdecydujesz się na wysokiej jakości wkładki laktacyjne, można będzie cieszyć się z osiągnięcia bardzo dobrych rezultatów. Warto więc stawiać na tego typu rozwiązania.

Zobacz na: https://rodzinaeko.pl/wkladki-laktacyjne-wielorazowe