drzwi drewniane

Drzwi drewniane to szyk i elegancja

Drzwi drewniane to szyk i elegancja, niezmiennie od lat pojawiają się w domach, będąc swoistym elementem dekoracji. Charakteryzują się niezliczoną liczbą barw, dużą wytrzymałością oraz znacznie lepszym tłumieniem dźwięków z drugich pomieszczeń, niż drzwi wykonane z płyty. Drzwi już dawno przestały pełnić jedynie jedną funkcję, teraz oprócz swoich tradycyjnych zastosować również grają rolę ozdoby pomieszczeń.

Do jakiego wnętrza drzwi z drewna?

Drewniane drzwi pasują praktycznie do każdego stylu i wystroju. Drzwi drewniane w Łomży, możemy znaleźć w różnych kolorach oraz z różnego typu drewna. Najpopularniejsze są drzwi sosnowe, charakteryzują się złoto miodowym kolorem oraz miękkością drewna. Świetnie sprawdzą się w tradycyjnych domach lub rezydencjach na wsi.

Warto pamiętać, że takie kupione drewniane drzwi w Łomży, można pomalować dowolnym kolorem bejcy, jednocześnie nie zamalowując struktury drewna. Przy wyborze białej bajcy drzwi sosnowe, będą również pasować do prostych skandynawskich wnętrz lub miejskiego loftu

Rodzaje drzwi drewnianych

W sklepach i salonach, gdzie można zakupić drzwi drewniane w Łomży, dostępne są wszystkie rodzaje drzwi (http://m-styl.com/drzwi/). Drewniane drzwi mogą być przesuwne, skrzydłowe, posiadać wycięcia na świetliki lub być pełne. W niewielkim pomieszczeniu warto zamontować drzwi przesuwne, które zajmują najmniej miejsca.

Natomiast w niedoświetlonych pomieszczeniach, warto zastosować duże drzwi skrzydłowe z znaczną ilością świetlików, które wpuszczą dodatkowe światło do pomieszczenia.

Cena drzwi drewnianych

Utarło się, że drzwi drewniane są bardzo drogie. Jest to nie prawda, najprostsze drewniane drzwi wykonane z sosny można zakupić w podobnej cenie co zwyczajne drzwi z płyty. Różnica w cenie nie jest duża, a w jakości już tak.

Drewniane drzwi nie wypaczają się tak szybko, służą na lata, można je dowolnie malować i wyglądają po prostu lepiej niż zwykłe drzwi płytowe. Szukając drewnianych drzwi w Łomży warto sprawdzić ofertę w internecie, gdzie znajduję się duża ilość modeli, różniących się kolorem i wzorem.