gra miłosna

Planszowa gra małżeńska sposobem na urozmaicenie relacji

Wielu ludzi uważa, że w sprawie relacji trzeba się starać tylko na początku, kiedy jeszcze chodzą na randki i muszą zainteresować sobą drugą osobę. Nawet jeśli nie myślą w ten sposób, to bardzo często tak to wygląda. Kiedy już dopadnie nas rutyna codziennego życia i oficjalnie stwierdzamy, że jesteśmy ze sobą, niemal instynktownie przestajemy się starać, ponieważ myślimy, że już nie trzeba.

A to błąd, ponieważ właśnie przez takie postępowanie do związku wkrada się nuda i wynikające z niej rozczarowanie drugim partnerem. Aby tego uniknąć, możemy postawić na gry dla par.

Planszówki dla par, czyli świetny sposób na urozmaicenie relacji

Jeśli czujemy, że nasze małżeństwo lub związek zaczynają stawać się monotonne i nudne, możemy spróbować urozmaicić je poprzez specjalne gry. Zostały one przystosowane do gry z ukochaną osobą, a polegają na wykonywaniu zadań dla siebie nawzajem.

Są to czasem proste, czasem bardziej skomplikowane czynności, które wpłyną na ożywienie relacji i pozwolą poczuć powiew świeżości w codziennych kontaktach. Większość z nich skupia się na miłym zaskoczeniu partnera lub wykonaniu dla niego jakiejś rzeczy.

Przyjemne z pożytecznym

Co równie ważne, tego typu gra małżeńska nie wymaga poświęcania dużej ilości czasu, ponieważ nie trzeba do niej zasiadać jak do tradycyjnych gier planszowych. Na wykonanie wylosowanego zadania każda osoba ma tydzień, a po upływie tego czasu losuje się kolejno.

Za każde dobrze wykonane zadanie partnerzy przyznają sobie punkty, co skłania ich do przyjacielskiej rywalizacji. Warto wspomnieć, że można również stworzyć swoje własne zadania i wtasować je w oryginalnie przygotowane przez producenta.

Gra małżeńska – czy warto?

Możliwość urozmaicenia związku w bardzo prosty i przyjemny dla obojga sposób jest warta każdej ceny. W tym wypadku nie jest ona wygórowana, ponieważ za tego typu grę planszową nie zapłacimy więcej niż 100 zł.

Jest to bardzo przystępna kwota biorąc pod uwagę, że w zamian otrzymujemy gwarancję wpompowania nowego życia w trwającą od dłuższego czasu relację. Ponadto sama gra jest wykonana bardzo starannie i estetycznie, dzięki czemu może być dodatkową ozdobą w mieszkaniu.

Grę znajdziesz tu: www.pudelkodlapar.pl