projekt domu jednorodzinnego

Projekt domu KA17 marzeniem do spełnienia

Większość z nas marzy o tym, aby móc kiedyś usiąść przy własnym stole, we własnych czterech ścianach, z ukochaną rodziną i rozkoszować się tymi pięknymi chwilami wśród najbliższych. Dom oznacza czas z najważniejszymi dla nas osobami, spędzony w rodzinnej atmosferze. Nie jest tylko zwykłym budynkiem, jest czymś więcej.

Na początek projekt domu

Dom to miłość. Być może właśnie dlatego tak wiele osób o nim marzy. Niestety, realizacja tego marzenia nie jest prostą sprawą. Wiele chwil spędzonych w stresie, mnóstwo wydanych pieniędzy, wiele pomysłów i problem z podejmowaniem decyzji. Niestety musimy godzić się z tym, że tracimy wiele ale jednocześnie wiele zyskujemy – w końcu własny kąt jest czymś niezwykle istotnym. Każda budowa powinna rozpocząć się od idealnego projektu domu, później już musimy tylko znaleźć dobrze ocenianą firmę budowlaną i rozpocząć proces. Najlepiej zwracać uwagę na opinie klientów, w końcu to oni najlepiej potrafią powiedzieć, jak zostali potraktowani przez daną firmę.

Jak wybrać idealny projekt domu – KA17?

Musimy zadać sobie pytanie, czego tak naprawdę od domu oczekujemy i znaleźć taki projekt, który w zamyśle zaspokoi wszystkie nasze potrzeby. Dobrym rozwiązaniem jest projekt domu jednorodzinnego KA17 – oferuje wiele udogodnień, z których na pewno chętnie skorzysta niejedna rodzina (więcej szczegółów: wybieramprojekt.pl/projekt-domu-ka17-im57). Dom składa się z trzynastu punktów, między innymi – niezbędny wiatrołap, kuchnia, łazienka, trzy sypialnie, WC, salon i jadalnia oraz garaż, kotłownia i piękny taras. Powierzchnia całkowita wynosi 197,28m2, natomiast użytkowa – 122,40m2. Taki projekt idealnie sprawdzi się dla rodziny 4-5 osobowej, która szuka swojego wyjątkowego schronienia. Ogromnym atutem projektu jest piękny salon, z którego można wyjść bezpośrednio na taras – a tak spędzać czas na świeżym powietrzu. Oprócz postawienia domu, świetnym pomysłem jest ogród, który cieszyłby nas każdego dnia i sprawiał, że poranki byłyby dużo piękniejsze.