Wrażenia do końca życia – Disneyland Paryż Atrakcje

Lot w chmurach, czy może być coś piękniejszego? Samolot to środek transportu, który w dzisiejszych czasach jest dostępny praktycznie dla każdego. Nie musimy jechać trzy dni samochodem. Wystarczy, że kupimy bilet, parę godzin i jesteśmy na miejscu. Jako dziecko pragnęłam polecieć, poczuć to oderwanie od ziemi, pobyć choć chwilę w chmurach.
Jak zapewne każde dziecko, z uporem maniaka oglądałam bajki Disney’a.

Postacie z bajek

Myszka Miki to moja ulubiona postać. Gdy tylko troszkę podrosłam a rodzice opowiedzieli mi o Disneylandzie bardzo chciałam się tam znaleźć. Zobaczyć cały ten raj, przybić piątkę Kaczorowi Donaldowi i zrobić sobie zdjęcie z moim ulubionym bohaterem.

Samolotem do Disneylandu?

„Samolotem do Disneylandu!” to była moja pierwsza myśl, gdy ponownie włączyłam telewizję na moim ulubionym kanale. Teraz wiem, że w tamtych czasach było to nierealne, ale teraz, czemu nie? Marzenia są po to by je spełniać, a czy spełnię je jako dziecko, czy jako dorosły człowiek – nie ma znaczenia.
Dowiedz się jakie atrakcje w Disneylandzie Paryż ma dla Ciebie. może wybiorę się już niebawem!

 

Przed podróżą warto przenocować w centrum Wrocławia. W tym celu polecamy tanie hostele we Wrocławiu: http://boogiehostel.com/boogie-hostel/